بدون شک دغدغه اصلی خانم ها در خانه داری تمیزی وسایل خانه منجمله مبل ها است. در گذشته برای اینکه از تمیزی مبل ها محافظت کنند در تمام ایام تا موقع آمدن مهمان روی مبل ها را با پارچه می پوشاندند. در واقع اهالی خانه از استفاده و مشاهده زیبایی که مبل ها به خانه می دادند محروم می شدند چون مبل شویی در منزل دردسرهای خاص خودش را داشت و خانم ها تمام تلاش را بکار می گرفتند که مبل ها تمیزی خود را از دست ندهند.

هر چقدر هم که اهالی خانه تلاش کنند باز هم مبل ها کثیف می شوند گرد و غبار موجود در محیط، ریختن نوشیدنی یا ریزه های خوردنی ها باعث کثیفی مبل می شوند از این رو تمیزی مبل دارای اهمیت بالایی است به طوری که با تمیزی مبل ها اهالی خانه از آن لذت می برند پس لازم است به صورت دوره ای نسبت به شست و شوی مبل ها اقدام شود.

مبل شویی افشار

مبل شویی پاک مهر افشار ارائه خدمات و شستشوی مبلمان در محل با ضمانت نامه کتبی و استفاده از بهترین مواد شوینده و بکار گیری مجربترین پرسنل های کار آزموده در حوضه مبل شویی آماده ارائه خدمات به همشریان درتمام نقاط تهران میباشد.

سه نکته در مبل شویی بسیار با اهمیت است اول وقت کافی، دوم مهارت و سوم لوازم شستشوی با کیفیت و پیشرفته می باشد اگر در مبل شویی این سه نکته در کنار هم قرار گیرند قطعا مبل های تمیزی را بعد از انجام کار تحویل خواهید گرفت. شرکت قالیشویی و مبل شویی پاک مهر افشار با بهره گیری از کادری مجرب و دارای مهارت و همچنین داشتن وسایل تمیزکاری پیشرفته وقت کافی را برای تمیز کردن مبل های شما در نظر خواهند گرفت.

shield (1)

دارای نماد جواز کسب

calendar

یک ماه ضمانت بعد از شستشو​

like

دریافت وجه در صورت رضایت مشتری

cleaner

پرسنل مجرب و آموزش دیده

مزایایی مبل شویی در منزل

مواد شوینده

با استفاده از مواد شوینده و دستگاه مکنده کلیه کثیف های داخل مبل بیرون کشیده می شود.

طول عمر مبلمان

طول عمر مبل افزایش پیدا خواهد کرد و از پوسیدگی مبل ها جلوگیری می شود.

هزینه و اتلاف وقت

مبل شویی در منزل باعث کاهش هزینه های حمل و نقل و اتلاف وقت اهالی خانه می شود.

قیمت مناسب

قیمت مبل شویی در منزل بسیار پایین تر از سایر روش های شستشوی مبلمان است.

معمولا از روکش هایی مانند مخمل، چرم، پلی استر، ابریشم، کتان، نانو، پشمی و میکروفایبر برای ساخت مبل ها استفاده می شود. متخصصین شرکت پاک مهر افشار با قویترین لکه ها مبارزه خواهند کرد و در نهایت مبلی تمیز و با کیفیت بدون اینکه آسیبی به رنگ و روکش آن رسیده باشد تحویل شما می شود.

تصاویر نمونه مبلهای شسته شده

قبل
بعد
قبل
بعد

شفافیت قیمت در پاک مهر افشار

برای اینکه بدانید مبل شویی در منزل تهران چقدر هزینه دارد لازم است بدانید که محاسبه قیمت این کار بسیار راحت است. برای محاسبه قیمت تعداد مبل، نوع آن، جنس روکش در نظر گرفته خواهد شد. سطح کثیفی مبل نیز در هزینه شستشو تاثیرگذار است. در کل هزینه ای که در پاک مهرافشار برای مبل شویی تعیین می شود بسیار منصفانه و در حدی خواهد بود که مشتری رضایت کافی را از کیفیت و هزینه آن داشته باشد.

شرکت پاک مهر افشار با دو روش تلفنی و آنلاین این امکان را فراهم کرده است تا در کمتر از یک دقیقه سفارش خود را ثبت کنید. در تماس تلفنی که با کارشناسان شرکت خواهید داشت اطلاعات لازم را در اختیار آنها خواهید داشت و کارشناسان به صورت شفاف هزینه شستشو را به شما اعلام خواهند کرد و هزینه اضافه ای از مشتری دریافت نخواهد شد.

کیفیت بالا و قیمت منصفانه در انجام هر کاری بهترین تبلیغ برای آن شغل خواهد بود. شما هم فقط کافی است یکبار شستشو مبل های خود را به ما بسپارید تا ما را به دوستان و آشنایان خودتان معرفی کنید. امروزه به دلیل تورم، قیمت انواع مبل سرسام آور شده و عوض کردن آنها برای خانواده ها سخت تر از گذشته است و خیلی ها از این می ترسند که شستشو غیر اصولی به مبل گران قیمت آنها آسیب بزند. اما تخصص و تجربه نیروهای پاک مهر افشار این تضمین را به شما خواهند داد که بر اثر شستشو آسیبی به مبلمان شما وارد نخواهد شد.

راه های ثبت سفارش

راه های ارتباطی متنوعی برای برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت مبل شویی پاک مهرافشار در نظر گرفته شده است که مشتریان می توانند سریع درخواست شستشو مبل خود را ثبت کنند و خدمات با کیفیتی را از این شرکت دریافت نمایند.
شما برای شستشو مبل های خود کمتر از چند کلیک فاصله دارید درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا هزینه کار شما برآورده شود و با تایید شما بعد از انجام زمانبندی نیروهای ارائه خدمات به محل شما اعزام شوند. ساکنین مناطق مختلف تهران حتی در روزهای تعطیل نیز می توانند سفارش خود را ثبت کنند و خدمات مبل شویی دریافت کنند. پرسنل این شرکت از ویژگی هایی همچون تجربه، مهارت، اخلاق بالا و وقت شناس برخوردار هستند.
در مبل شویی باید کیفیت را در اولویت قرار داد به جای اینکه چندین بار در سال شستشو مبل را به شرکت های ارزان و بی کیفیت بدهید بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که یکبار در سال آن هم اصولی و با کیفیت مبل شما را شستشو دهد چون شستشو مداوم مبل ها با کیفیت پایین باعث از بین رفتن مبل ها خواهد شد.

مقالات مبل شویی