هزینه شستشوی مبل در منزل

best-pakmehrafsharr-compressor
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

هزینه شستشوی مبل در منزل چگونه بر آورد می شود؟

هزینه شستشوی مبل در منزل طبق فاکتور ها و معیارهای خاصی تعیین می شود.  شستشوی مبل در منزل یکی از دیگر از اعمالی ست که تقریبا همه افراد در منزلشان هر چند وقت یک بار انجام می دهند. بعضای از افراد با استفاده از شامپوهای فرش و دیگر شوینده های دم دستی خانه مبل های منزل خود را شستشو می دهند. اما این کار باید توسط افراد متخصص در زمینه شستشوی مبل در منزل صورت بگیرد. مبل ها وسایل حساسی هستند و در صورتی که غیر اصولی نسبت به شستشوی آن ها اقدام شود سبب آسیب رساندن به مبل و پارچه های مبل می شود. بنابراین بهتر است برای شستشوی مبل ها شرکت های معتبر را برای این کار انتخاب کنید. 

شستشوی مبل در منزل یکی دیگر از خدماتی ست که اغلب شرکت هایی که در این زمینه فعالیت ها می کنند از دستگاه ها و امکانات مختلفی برای شستشوی مبل استفاده می کنند. به همین دلیل با توجه به دستگاه ها و تجهیزاتی که برای این کار در نظر می گیرند و خدماتی که ارائه می دهند قیمت ها و هزینه های متفاوتی را برای ارائه خدمات شستشوی مبل برای مشتریان در نظر می گیرند. به طور کلی آن چیزی که برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است این است که رضایت کاملی از نحوه ارائه خدمات مبل شویی کیفیت کار آن ها داشته باشند. البته هدف این شرکت ها هم از جلب رضایت مشتریان دور نیست. اما بررسی کنیم که چه عواملی می توانند در شستشوی مبل در منزل دخیل باشند؟ چه معیارها و فاکتورهایی تعیین کننده قیمت خدمات مبل شویی هستند؟ آیا همیشه شرکت هایی که قیمت هایی بالاتری در زمینه ارائه خدماتشان ارائه می دهند بالاترین کیفیت رو برای مشتریان تضمین می کنند؟

عوامل موثر بر هزینه شستشوی مبل در منزل

یکی از فاکتورهایی که در تعیین کننده هزینه شستشوی مبل در منزل نظر گرفته می شود اندازه و ابعاد مبلمان است. این امر کامل از منطق به دور نیست چون هر چه ابعاد و اندازه مبل ها بزرگتر باشند طبیعتا زحمت بیشتر میزوان سعت مورد نیاز برای شستشو و همینطور مواد شوینده و فعالیت بیشتری را مستلزم است پس بنابراین هزینه مبل شویی نیز افزایش پیدا می کند. علاوه راین مبل هایی که دارای پشتی ها و نشیمن های جداگانه ای دارند تاثیر زیادی بر قیمت مبل شویی دارند.

جنس مبلمان  پارچه هایی که در مبل به کار گرفته شده اند نیز در هزینه شستشوی مبل در منزل تاثیر گذار می باشد. معمولا پارچه های گران قیمت میزان دقت شستشو را بالا می برند علاوه براین ممکن است برای پارچه ای که در مبل به کار رفته از شوینده های خاصی استفاده شود که قیمت بالاتری داشته باشند. بنابرای جنس پارچه مبل و جنس مبل هم از دیگر فاکتورهای تاثیر گذار در شستشوی مبل درمنزل هستند.

لکه های متفاوتی که بر مبل به وجود آمده اند با توجه به سرسختی و دشواری از بین بردن آن ها و انتخاب مواد شوینده به کار رفته و نوع آن در هزینه شستشوی مبل تاثیر گذار هستند. برخی از لکه هایی که در اثر عوامل خارجی مختلف بر روی مبل به وجود می آیند نیاز به مواد شوینده قوی تر و صرف زمان و فعالیت های تخصصی بیشتری نیاز مند هستند.

نکته هایی که در خصوص شستشوی مبل در منزل بدان باید در نظر گرفت

همه ما به پاکیزگی مبل ها و شستشوی مبل در منزل مان منزل اهمیت زیادی می دهیم بنابراین برای اینکه نتیجه رضایت مندی را از نظافت مبل ها داشته باشیم باید این نکات را هم در نظر بگیریم:

قبل از اینکه کار شستشوی مبلمان خود را به شرکت ها واگذار کنید حتما از استاندارد بودن کیفیت مواد شوینده مصرفی اطمینان کامل داشته باشید.

اگر مبل هایتان دارای لکه هستند از بابت تضمین لکه بری مبلمان خود از شرکت مبل شویی و ارائه خدماتش تضمین بخواهید.

در روش های قدیمی توسط اسفنج های مبل آب زیادی جذب می شد که باعث زردی مبل هم می شدند البته درسته که الان تقریبا تمامی شرکت ها از دستاه و روش های جدیدی استفاده می کنند اما حتما از روش هایی به کار گیری در شستشوی مبل ها آگاهی داشته باشید.

حتما شرکت هایی را برای این کار انتخاب کنید که خدمات خود را تضمین می کنند و شماره ثبتی دارند.

اگر لکه هایی بر روی مبلتان ایجاد شده چنانچه سخت و به راحتی قابل برطرف کردن است خودتان این کار را انجام دهید.

امتیاز شما به این مطلب!
امتیاز این:

همین الان در خبرنامه عضو شوید

با عضویت در خبرنامه جدیدترین مطالب سایت و خدمات ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

 

 

 

این مطلب را با دوستانتان هم به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید