نظافت راه پله

همان طور که می دانید از مهم ترین قسمت های هر ساختمان، چه اداری و چه مسکونی، راه پله ها و محل های پر رفت و آمد مثل پارکینگ و یا حیاط یک ساختمان می باشد که به دلیل تردد و رفت و آمد زیاد بیشتر و در فاصله زمانی کمی کثیف خواهند شد. از این رو نظافت راه پله از جمله موارد مهم و اساسی در نظافت منزل و محل کار است که مورد توجه بسیاری از مردم قرار می گیرد.

ویژگی مهم نظافت راه پله در پاک مهر افشار

مجموعه پاک مهر افشار با کادری مجرب، منظم و مطمئن فعالیت خود را با بیش از یک دهه سابقه در حوزه نظافت منزل، اداره جات و راه پله شروع کرده است و آماده ارائه انواع خدمات نظافتی راه پله به مجتمع های مسکونی، منازل، آپارتمان ها، شرکت ها، ارگان های دولتی و… می باشد.
همچنین از آنجایی که هدف ما در این مجموعه ایجاد محیط منزل و کاری منظم برای شما همشهریان گرامی می باشد؛ نظافتچیان آقا و همچنین جوان را برای نظافت راه پله و دیگر مشاعات ساختمان شما انتخاب کرده ایم.

وظایف نظافتچیان مورد نظر برای نظافت راه پله

ترتیب آیتم های نظافت راه پله توسط نظافتچیان شرکتهای خدماتی ممکن است کمی متفاوت از یکدیگر باشد. توصیه مجموعه ما برای پرسنل نظافتچی خود این است که نظافت راه پله ها را با جارو زدن پله از بالا به پائین و بعد جارو زدن حیاط و پارکینگ ( در صورت داشتن حیاط و پارکینگ) و جمع کردن آشغالها در سطل زباله شروع کنند. از جمله اقدامات دیگری که در فرآیند نظافت منزل ممکن است مورد توجه قرار گیرد موارد زیر است:

  • نظافت حیاط و پارکینگ به همراه شستشوی کامل
  • نظافت کابین آسانسور
  • تی کشیدن کف راه پله ها
  • و در انتها تحویل کار به مدیریت ساختمان

هزینه نظافت راه پله

هزینه نظافت راه پله به تعداد طبقات، واحد ها و پارکینگ ها بستگی دارد برای اطلاع دقیق از هزینه نظافت راه پله با ما تماس بگیرید.
پاک مهر افشار سعی دارد با بهترین شکل ممکن رابطه مستقیم و سریع، شفاف با شما مشتریان گرامی داشته باشد تا شما شهروندان گرامی از هر لحاظ احساس اطمینان و رضایت کاری را با ما داشته باشید. زیرا ما دقیقا به همین خاطر کلیه فاکتورها و رضایت نامه های ارسالی بعد از امضا و امتیازدهی شما را مشاهده و موشکافانه بررسی خواهیم کرد و حتی در حین کار ما با پشتیبانی حداکثری با شما در ارتباط هستیم که اگر در روند کار مشکلی پیش آمد سریعا حل نماییم. لذا ما از شما عزیزان تقاضامندیم هرگونه درخواست اعم از پیشنهاد و انتقاد با ما در ارتباط باشید.
این مجموعه آموزش های لازم و کامل را بسیار ریزبینانه به پرسنل مربوطه داده است و تمامی پرسنل خود را با حساسترین شکل ممکن انتخاب کرده است.
ما با شناخت کافی پرسنل خود و بهره گیری از بهترین و قابل اعتمادترین آنها از کلیه لحاظ اخلاقی، کاری، امنیتی آماده ارائه خدمتی بی نقص و حرفه ای به شما شهروندان عزیز هستیم زیرا این موضوع هدف اصلی مجموعه ی ماست.

با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را یاری نمایید.

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۷۶۰۳۸۲

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۶۵۵۰۶۶

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۸۸۵۰۷۰