شستشوی فرش و موکت در منزل با دستگاه پیشرفته

به دلیل تردد زیاد بر روی فرش و موکت این اقلام از وسایل خانه بیشتر از سایر وسایل خانه کثیف می شوند. اهالی خانه اگر چه تلاش زیادی نیز برای تمیز نگه داشتن وسایل خانه داشته باشند باز هم موکت و فرش در معرض زیاد لکه دار شدن و کثیف شدن هستند. شستشوی فرش و موکت کار نسبتا سختی است و معمولا اعضای خانه از این کار عاجز هستند. امروزه مجموعه های زیادی در زمینه شستشوی فرش و مبل فعالیت دارند که با استفاده از دستگاه های پیشرفته موکت و فرش را شستشو می دهند. اما شستشوی نادرست فرش ممکن است به فرش آسیب بزند و کیفیت آن را پایین بیاورد. اما شستشوی اصولی فرش از آسیب های احتمالی به فرش جلوگیری می کند و به طول عمر آن می افزاید.

یکی از دردسرهای شستشوی فرش و موکت خشک کردن آن است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته این نگرانی تا حدودی برطرف شده است و این دستگاه ها علاوه بر اینکه شستشوی فرش را به درستی انجام می دهند در خشک کردن فرش نیز کمک می کنند.

شستشوی موکت در محل تهران

شستشوی موکت در محل از جمله درخواست های زیادی است که به شرکت های قالیشویی داده می شود. بسیاری از ادارات، خوابگاه ها و آپارتمان ها از موکت در راهروها و اتاق های خود استفاده می کنند، موکت ها خیلی زود لکه می گیرند و کثیفی بر روی آنها به راحتی قابل مشاهده است از این رو ممکن است هر چند وقت یکبار نیاز به تمیز کردن موکت ها باشد.

مراحل سفارش شستشویی فرش

کادر پاک مهر افشار بعد از حضور در محل روی موکت یا قالی را جارو خواهند کشید تا عاری از هرگونه گرد و غبار باشد.

برای از بین بردن لکه ها از لکه بر قوی و مواد لازم استفاده می کنند.

روی فرش را با استفاده از دستگاه و مواد مخصوص شستشو می دهند

در پایان بعد از اینکه از تمیز شدن فرش اطمینان پیدا کردند از دستگاه مکنده برای خشک کردن استفاده می کنند.

اگر فرش ها به خاطر یک لکه و هر چند ماه یک دفعه به قالیشویی داده شود قطعا از عمر فرش کاسته خواهد شد پس بهترین روش استفاده از روش شستشوی فرش و موکت در محل است که هم هزینه کمتری دارد و هم سریع تر انجام می شود.
مردم برای از بین بردن آلودگی های روی فرش، از بین بردن لکه ها، از بین بردن بوی بد فرش اقدام به شستشوی فرش می کنند اما در بسیاری از خانه ها انواع فرش از دستبافت گرفته تا ماشینی و فانتزی وجود دارد که نیاز به شستشو پیدا می کنند. اگر شما هم یکی از آنهایی هستید که بر روی فرش خود حساس هستید و میخواهید شستشوی آن را به کادری آموزش دیده و مجرب بسپارید بهترین جا را انتخاب کرده اید و می توانید با کارشناسان مجموعه پاک مهرافشار تماس بگیرید.

تصاویر نمونه موکت و فرش های شسته شده

راه های ثبت سفارش

شرکت پاک مهر افشار با کادری مجرب در قالیشویی و مبل شویی راه های ارتباطی سریعی را برای برقراری ارتباط با مشتریان در نظر گرفته است و شما همین الان از طریق همین سایت یا شماره های مندرج با کارشناسان ارتباط برقرار کنید و درخواست شستشویی فرش یا موکت خود را ثبت کنید.
مشتریان عزیز برای شستشوی فرش و موکت خود می توانند درخواست خود را در سایت ثبت کنند . دو گزینه سفارش تلفنی و سفارش آنلاین به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل فعال است. مشتریان با اعلام مشخصات فرش یا موکتی که برای شستشو دارند هزینه کار را دریافت خواهند کرد و بعد از آن هزینه اضافه تری از مشتری گرفته نخواهد شد. از ویژگی های بارز پرسنل شرکت مهرپاک افشار می توان به تجربه بالا، داشتن مهارت و سرعت در انجام کار اشاره کرد.
در شستشوی قالی کیفیت بسیار مهم است شرکت پاک مهر افشار به شما تضمین خواهد داد که کاری با کیفیت و تمیز را تحویل مشتریان خواهد داد و برای انجام کارها هزینه ای منصفانه در نظر خواهد گرفت. یکی از تبلیغات اثر گذار در هر کاری هزینه منصفانه و کیفیت بالای کار است مجموعه پاک مهرافشار تمام توان خود را بر روی این کار گذاشته اند تا با ارائه کار با کیفیت به دیگران معرفی شوند.
درنگ نکنید و اگر فرش یا موکت های شما نیاز به تمیز کاری دارد همین الان درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مقالات موکت و فرش