سمپاشی چیست ؟

سمپاشی و استفاده از سموم شیمیایی یکی از موارد مهم و ضروری در از بین بردن جانوران و حشرات موذی می باشد . متاسفانه برخی افراد بدون در نظر گرفتن دوز مصرفی و پیروی از دستورالعمل های اشتباه با خرید سم از عطاری ها ، سمپاشی منزل خود را انجام می دهند و سلامت افراد خانه را به خطر می اندازند . بهتر است بدانید حشرات با استفاده از سموم غیر استاندارد و تایید نشده مقاوم تر می شوند .

قیمت سمپاشی منازل

سمپاشی ساختمان هزینه بر است ولی این هزینه همیشه یکسان نیست. قیمت سمپاشی منازل شمال تهران و هزینه سمپاشی منازل جنوب تهران متفاوت است. در واقع محله ای که منزل تان در آن واقع شده روی قیمت سمپاشی منازل تاثیرگذار است. برخی از مناطق تهران توسط حشرات اشغال شده اند و نیاز به سمپاشی تضمینی برای ریشه کنی ساس و سمپاشی سوسک دارند. برای اطلاع از هزینه سمپاشی منزل با ما تماس بگیرید. پاک مهر افشار امکانات بهترین شرکت سمپاشی را برای از بین بردن حشرات خانگی در اختیار دارد.

لزوم سمپاشی دوره ای

سمپاشی منازل بهترین راهکارجهت دفع حشرات موذی است. با گرم شدن هوا سر و کله حشرات مزاحم و موجودات ریز موذی
پیدا می شود ولی برای ریشه کن کردن حشرات باید سمپاشی دوره ای را به فاصله شش ماه یکبار انجام دهید. با سرد شدن هوا حشراتی که در شکاف های دیوارها و درز بین کابینت ها زندگی می کنند، همچنان زاد و ولد می کنند و باید از بنی بروند. بهترین زمان برای تجدید سمپاشی منزل در نیمه دوم سال است. استفاده از سموم شیمیایی برای از بین بردن سوسک فاضلاب کافی نیست. اگر در خانه کودکی دارید نمی توانید از خمیرهای سوسک کش و موارد مشابه هم استفاده کنید. در این زمان نیاز به سمپاشی منازل برای از بین بردن مزاحم های آزاردهنده ضروری است. هزینه سمپاشی منزل یکی از مهم ترین مخارج برای حفظ بهداشت و سلامت خانواده است.

همینک درخواست خود را ثبت کنید و سمپاشی ساختمان خود را به ما بسپارید.

Call Now Buttonتماس بگیرید
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم