خشکشویی فرش و مبل

معضلی که اکثر خانم ها با آن مواجه می شوند، لکه های زرد روی پارچه ی مبلمان است که به مرور زمان و استفاده ی مداوم از آن ها نمایان می شود و به هیچ عنوان نمی توان با دست آن ها را پاک کرد. برای حل این مشکل بهتر است از خدمات خشکشویی مبل در محل شرکت های خدماتی استفاده کرد.

ویژگی مهم شستشو فرش و مکت و خشکشویی مبل در پاک مهر افشار

همان طور که اطلاع دارید شستشو و خشک شویی انواع مبلمان و صندلی با برنامه ریزی صحیح و گاهی اوقات با استفاده از دستگاه های مخصوص و مکانیزه شستشو و خشکشویی مبل انجام می گیرد. بنابراین قبل از نظافت مبلمان بهتر است درباره بافت پارچه های مبلمان اطلاعاتی داشته باشید که معمولاً این اطلاعات را برچسب ها یا اتیکت های موجود بر روی آن در اختیار ما قرار می دهند اما اگر حتی گم شده باشند نیروهای خدماتی خشکشویی و شستشوی مبل، خود با شناخت کامل در این زمینه و با توجه به بافت آن ها که می تواند ترکیبی یا مصنوعی و طبیعی باشد به نظافت مبلمان و صندلی های شما می پردازد.

مجموعه پاک مهر افشار با کادری مجرب، منظم و مطمئن دارای پرسنل های کاری با بیش از یک دهه سابقه در حوزه نظافت منزل، اداره جات و راه پله شروع به فعالیت نموده است که با اضافه کردن بخش خشکشویی مبل و موکت و فرش در محل جهت بهبود سطح خدمات خود برای همشهریان گرامی این امکان را فراهم کرده است. شما عزیزان از این پس برای رفع اکثر نیازهای خدماتی، کافی است با ما در ارتباط باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن، از بهترین خدمات نهایت بهره را ببرید.

مقایسه خشک شویی مبل و شستشوی دستی مبلمان

خشکشویی مبل در محل ممکن است با دو دستگاه که یکی از آنها دستگاه شوینده و دیگری دستگاه وکیوم و خشک کننده بوده و با شامپو های مخصوص شستشوی مبلمان انجام شود. دستگاه های خشکشویی مبل علاوه بر تمیز کردن تمام سطوح مبلمان آنها را خشک کرده و مبلمان را از آسیب پوسیدگی که در روشهای شستشوی دستی مبل، رخ می دهد جلوگیری می کند.
دیگر حتی نیازی به استفاده از انواع کاور های مبلی نیست. نیروهای خدماتی مجموعه ما شما را از این نگرانی در می آورد. زیرا به منظور ایجاد محیط منزل و کار منظم، با استفاده از بهترین و مرغوبترین انواع مواد شوینده داخلی و خارجی اقدام به خشکشویی مبل های شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای جلب رضایت شما می کند.

با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را یاری نمایید.

شماره تماس :۰۲۱۶۶۷۶۰۳۸۲

شماره تماس :۰۲۱۸۸۶۵۵۰۶۶

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۸۸۵۰۷۰

  • 6 + 90 =