ثبت سفارش فقط با تماس با شماره ۰۹۱۲۰۸۸۵۰۷۰

خدمات نظافت منزل

امروزه انسان ها با پیشرفت تکنولوژی، بیشتر به زندگی راحت تر و استفاده از خدمات و امکانات با کیفیت و درعین حال سریع روی می آورند و با پیشرفت های صورت گرفته در زمینه خدمات منزل، رزرو خدمات حمل و نقل، تهیه غذا، خرید کالا و… تنها با چند کلیک امکانپذیر است. در این میان، خدمات نظافت منزل و نظافت محل کار قابل اعتماد و اطمینان، با قیمتی مناسب می تواند بسیار یاری دهنده باشد.

ویژگی مهم نظافت منزل در پاک مهر افشار

پاک مهر افشار سعی دارد با بهترین شکل ممکن رابطه مستقیم و سریع، شفاف با شما مشتریان گرامی داشته باشد تا شما شهروندان گرامی از هر لحاظ احساس اطمینان و رضایت کاری را با ما داشته باشید. زیرا ما دقیقا به همین خاطر کلیه فاکتورها و رضایت نامه های ارسالی بعد از امضا و امتیازدهی شما را مشاهده و موشکافانه بررسی خواهیم کرد و حتی در حین کار ما با پشتیبانی حداکثری با شما در ارتباط هستیم که اگر در روند کار مشکلی پیش آمد سریعا حل نماییم. لذا ما از شما عزیزان تقاضامندیم هرگونه درخواست اعم از پیشنهاد و انتقاد با ما در ارتباط باشید.
این مجموعه آموزش های لازم و کامل را بسیار ریزبینانه به پرسنل مربوطه داده است و تمامی پرسنل خود را با حساسترین شکل ممکن انتخاب کرده است.
ما با شناخت کافی پرسنل خود و بهره گیری از بهترین و قابل اعتمادترین آنها از کلیه لحاظ اخلاقی، کاری، امنیتی آماده ارائه خدمتی بی نقص و حرفه ای به شما شهروندان عزیز هستیم زیرا این موضوع هدف اصلی مجموعه ی ماست.
هرچند ممکن است از نظر خیلی ها نظافت منزل از شستن دیوار و راه پله گرفته تا دیگر ریزه کاری ها به طور کلی کاری آسان ولی خسته کننده باشد اما نیازمند نظافتچی کاملا حرفه ای و با تجربه است.

رضایت مشتریان

90%

رضایت مشتری

وقت شناسی

90%

وقت شناسی

تخصص پرسنل

90%

تخصص پرسنل

نظافتچی منزل

با اینکه نظافت منزل از جمله کارهای روزانه و هفتگی خانم های خانه دار است، اما امروزه در شهر های بزرگ به علت شاغل بودن اعضای خانواده، نظافتچی ها وکارگرهای شرکت خدماتی این کار را انجام می دهند.
نظافتچی منزل با استفاده از مواد شوینده ی مطمئن و کم ضرر به بهترین نحو به تمیز کردن منزل شما می پردازد. شما هم بهتر است قبل از آمدن نظافتچی منزل تمام وسایل مورد نیاز او از جمله چند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال‌ها، چهارپایه، تی و … را آماده کرده باشید.
همچنین برای نظافت منزل خود در بازه زمانی یک هفته یا ده روز قبل از عید دارید، بهتر است از حداقل یک ماه قبل برای روز مورد نظرتان نظافتجی منزل رزرو کنید تا دچار دردسر و استرس نشوید
فراموش نکنید که تمامی خدمات منزل و محل کار شما با بهترین کیفیت و دقت توسط نظافتچیان مودب و تمیز ما در اسرع وقت انجام می شود.

با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را یاری نمایید.

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۷۶۰۳۸۲

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۶۵۵۰۶۶

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۸۸۵۰۷۰

1 اطلاعات اولیه
2 انتخاب تیم
3 تکمیل مشخصات و آدرس
  • مناطق تهران
  • لطفا تاریخ اعزام نیرو را به دقت انتخاب نمایید
هزینه نظافت منزل مقالات
آبان ۱۴, ۱۳۹۷

صرفه جویی در هزینه نظافت منزل

هزینه نظافت منزل امروزه به دلیل افزایش قیمت مواد شوینده روند صعودی پیدا کرده است. سالانه هزینه هنگفتی صرف خرید مواد شوینده و کارگر نظافت…
مقالات
آبان ۱۳, ۱۳۹۷

نکات ایمنی در استفاده و نگهداری از مواد شوینده

مواد شوینده به موادی گفته می شوند که توانایی پاک کنندگی انواع لکه و چربی را از سطوح مختلف دارند . امروزه به دلیل تنوع…
قیمت نظافت منزل مقالات
آبان ۱۳, ۱۳۹۷

چه عواملی روی قیمت نظافت منزل تاثیر دارند؟

قیمت نظافت منزل به نوع خدمات درخواست شده توسط مشتری بستگی دارد. شرکت خدماتی نظافتی پاک مهر افشار نظافت منزل ، نظافت راه پله ،…